FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Hide
ta: மறை

en: Third party settings
ta: மூன்றாம் தரப்பு அமைப்புகள்
