FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Tools
uk: Інструменти

en: Hide
uk: Приховати

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: In use
uk: Використовується
