FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Tools
az: Alətlər

en: Hide
az: Gizlət

en: Third party settings
az: 3-cü tərəf tənzimləmələri
