FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Label
bs: Oznaka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Tools
bs: Alati

en: Hide
bs: Sakrij
