FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Configure
cs: Nastavení

en: Tools
cs: Nástroje

en: Hide
cs: Skrýt

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran
