FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Configure
et: Seadistus

en: Tools
et: Tööriistad

en: Hide
et: Peida

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded
