FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Configure
it: Configura

en: Tools
it: Strumenti

en: Hide
it: Nascondi

en: Third party settings
it: Impostazioni di terze parti
