FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Hide
oc: Amagar
