FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Hide
th: ซ่อน
