FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Hide
bg: Скрий
