FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Tools
eu: Tresnak

en: Hide
eu: Ezkutatu
