FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
