FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Tools
is: Tól

en: Hide
is: Fela
