FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Hide
pl: Ukryj

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce
