FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: Configure
sl: Nastavi

en: Hide
sl: Skrij
