FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Hide
te: దాచు

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
