FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
