FlowDrop UI Agents (1.0.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Hide
de: Ausblenden

en: Reload
de: Neu laden

en: Dismiss
de: Verwerfen

en: Third party settings
de: Einstellungen von Drittanbietern

en: Explore
de: Entdecken

en: AI Agent
de: KI-Agent

en: Max loops
de: Maximale Schleifen

en: Default information tools
de: Standard-Informationstools
