FlowDrop UI Agents (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων
