FlowDrop UI Agents (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Configure
es: Configurar

en: Tools
es: Herramientas

en: Hide
es: Ocultar

en: Third party settings
es: Configuración de terceros
