FlowDrop UI Agents (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Configure
gl: Configurar

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Hide
gl: Agochar

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
