FlowDrop UI Agents (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Configure
nl: Instellen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Explore
nl: Verkennen
