FlowDrop UI Agents (1.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
