FlowDrop UI Agents (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Configure
da: Konfigurér

en: Tools
da: Værktøjer

en: Hide
da: Skjul

en: Reload
da: Genindlæs

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger
