FlowDrop UI Agents (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Tools
fa: ابزارها

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه
