FlowDrop UI Agents (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Tools
mr: साधने

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
