FlowDrop UI Agents (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Etiqueta

en: Configure
pt: Configurar

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Hide
pt: Ocultar

en: Third party settings
pt: Configurações de terceiros
