FlowDrop UI Agents (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Tools
tr: Araçlar

en: Hide
tr: Gizle

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları
