FlowDrop UI Agents (1.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Tools
be: Прылады

en: Hide
be: Схаваць

en: Third party settings
be: Іншыя налады
