FlowDrop UI Agents (1.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Configure
ja: 設定

en: Tools
ja: ツール

en: Hide
ja: 非表示

en: Reload
ja: 再読込

en: Third party settings
ja: サードパーティ設定
