FlowDrop UI Agents (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Hide
ka: დამალვა
