FlowDrop UI Agents (1.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Hide
vi: Ẩn

en: Reload
vi: Nạp lại
