FlowDrop UI Agents (1.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Tools
cy: Arfau

en: Hide
cy: Cuddio
