FlowDrop UI Agents (1.0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: Configure
he: הגדרות

en: Tools
he: כלים

en: Hide
he: הסתרה

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי
