FlowDrop UI Agents (1.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Tools
sv: Verktyg

en: Hide
sv: Dölj

en: Dismiss
sv: Avfärda

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar
