Fluent (0.9.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: test
oc: tèst

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.
