Fluent (0.9.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Document
eu: Dokumentua

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Link field
eu: Esteka eremua

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak
