Fluent (1.0.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Article
hu: Cikk

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: back
hu: vissza

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: test
hu: teszt

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Boolean field
hu: Logikai mező

en: Timestamp field
hu: Időbélyeg mező

en: List field
hu: Listamező

en: 0.5
hu: 0,5

en: 0.3
hu: 0,3

en: 0.2
hu: 0,2

en: 0.1
hu: 0,1

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.
