Fluent (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Article
sk: Článok

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu
