Fluent (1.0.2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Video
ca: Vídeo

en: Boolean field
ca: Camp booleà

en: Timestamp field
ca: Camp de marca horària

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.
