Fluent (1.0.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Article
mr: लेख

en: On
mr: वर

en: drupal
mr: ड्रुपल

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Basic page
mr: साधे पान
