Fluent (1.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Comment
bn: মন্তব্য
