Fluent (1.0.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw

en: body
cy: corff
