Fluent (2.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: drupal
bg: ДруИД

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Profile
bg: Профил

en: test
bg: тест
