Fluent (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
