Fluent (2.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli
