Fluent (2.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Profile
kk: Профиль
