Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Flush
az: Qızarmaq

en: About
az: Haqqında

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: File URI
az: Fayl URI
