Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Unlink
fi: Poista linkki

en: Flush
fi: Tyhjennä

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
