Flush Single Image Styles (3.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Settings
gl: Axustes

en: Media
gl: Medios

en: Unlink
gl: Desvincular

en: About
gl: Información

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
